Kraj

Koszmarny wypadek na A4. Zginęło dziecko

Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 w Małopolsce. Bus, którym jechali obywatele Ukrainy przewrócił się. W wyniku wypadku zginęło 12-letnie dziecko, a do szpitala trafiło dziecko w wieku 6 lat oraz jego matka.

Około godz. 4 nad ranem, na autostradzie A4 na wysokości Tarnowa w stronę Rzeszowa doszło do tragicznego wypadku.

„Bus wyprzedzał ciężarówkę, gdy w pewnym momencie zahaczył o pas zieleni rozdzielający pas ruchu i przewrócił się na bok. Pojazd sunął w tej pozycji kilkaset metrów” – poinformował Paweł Klimek z tarnowskiej policji, którego cytuje RMF FM. Kierowca ciężarówki zaczął hamować, wówczas na jego tył najechał samochód osobowy.

Do szpitala trafiła kobieta i jej 6-letnie dziecko, które jest w najpoważniejszym stanie. W wyniku wypadku śmierć poniosło dziecko w wieku 12 lat.

Na obserwację do szpitala trafiły także pozostałe osoby podróżujące busem. Pojazdem, który uległ wypadkowi podróżowali obywatele Ukrainy.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RMF FM Autor: MS
Fot. pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij