Kraj

Sceny, jak z “Wilka z Wall Street”. Kompletnie pijany młodzieniec z Opola, taranował słupki i latarnie. Chciał jechać do baru

Policjanci z Opola zatrzymali w piątek nad ranem 27-latka, który prowadząc samochód osobowy taranował słupki przydrożne i wjechał w latarnię. Jak powiedziała Agnieszka Nierychła z KM Policji w Opolu, kierowca miał blisko trzy promile alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w Opolu. Patrolujący ulice policjanci zauważyli osobowe renault, w którym brakowało jednego koła, miało rozbite obydwa reflektory i uszkodzoną maskę.Kierujący pojazdem 27-latek miał w wydychanym powietrzu blisko trzy promile alkoholu. Pijany kierowca staranował kilka słupków przydrożnych i wjechał w latarnię w drodze do baru szybkiej obsługi.Za pijacki rajd po ulicach miasta, zatrzymanemu grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, utrata prawa jazdy na 15 lat, grzywna do 60 tys. zł i 15 punktów karnych.

Źródło: PAP Autor:
Fot. Monolith Films/ screen z filmu

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij