Rozrywka

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan znowu szokują. Przebrali siebie i dzieci za bohaterów popularnego serialu

Gwiazda TVN Małgorzata Rozenek i były piłkarz Radosław Majdan potrafią podgrzewać emocje swoich fanów. Para, która w swoim przekonaniu pragnie uchodzić za “polskich Beckhamów” (tak też mówiło się o pierwszym związku Majdana z Dodą), postanowiła znowu o sobie przypomnieć. W miniony weekend, korzystając z importowanego do Polski z Zachodu Halloween, zdecydowali się na oryginalną sesję zdjęciową, którą opublikowali na Instagramie.

Majdanowie zabawili się w cosplay (za Wikipedią: artystyczne hobby, w ramach którego osoby nazywane cosplayerami tworzą przebrania i wcielają się w postać fikcyjną), a na warsztat wzięli postacie z popularnego serialu “Wikingowie”. Radek wcielił się w postać głównego bohatera pierwszych serii Ragnara Lodbroka, Małgorzata przebrała się za jego żonę – tarczowniczkę Laghertę, ich syn odegrał rolę szkutnika-mistyka Flokiego, a drugie dziecię małego Wikinga. Pojawił się też zakapturzony, ślepy Wieszcz.

– Co roku czekamy na ten dzień. Rozmawiamy, planujemy, bawimy się nim. Wybór postaci, zawsze ma dla nas głębsze znaczenie. To nas wzmacnia jako rodzinę i staje się pretekstem do ważnych rozmów. Jesteśmy silni naszą miłością. Wzmacniani każdym trudnym doświadczeniem. Równi sobie i nie do zabicia, bo miłość jest najlepszą tarczą. Miłości nam wszystkim. #happyhalloween – napisała na Instagramie prowadząca Dzień Dobry TVN, wyjaśniając skąd pomysł na taką stylizację.

A jak Wy oceniacie przebranie Majdanów?

 

Źródło: Autor:
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij