Świat

Zabiła ojca swojego dziecka. Szokujący powód

Ciężarna kobieta zabiła ojca swojego dziecka. Policja ustaliła, że powodem była kłótnia o korzystanie z mikrofalówki.

33-letnia Keshia Golden została aresztowana w Chicago 23 października. Była wtedy w ósmym miesiącu ciąży. Przyznała się policji, że dźgnęła nożem swojego partnera, 30-letniego Calvina Sidneya.

Z dokumentów sądowych wynika, że powodem była kłótnia o to, kto jako pierwszy może skorzystać z mikrofalówki. Golden wytrąciła Sidneyowi talerz z ręki, a ten w odpowiedzi pchnął ją na blat. Bójkę przerwał jego wujek, który ich rozdzielił. Sidney opuścił kuchnię i udał się do sypialni, gdzie położył się do łóżka. Golden nie miała zamiaru mu odpuścić. Podeszła do drzwi sypialni aby kontynuować kłótnię. W końcu uzbroiła się w nóż. Jego wujek próbował ją powstrzymać, ale kobieta dała radę dźgnąć swojego partnera w udo, przecinając mu tętnicę udową.

Po zadaniu ciosu kobieta uciekła z miejsca zdarzenia. Rodzina wezwała karetkę, ale było już za późno. Sidney zmarł w szpitalu. Golden została aresztowana, a sędzia wyznaczył wysokość kaucji na dwa miliony dolarów. Jej proces zacznie się 14 listopada.

Telewizja Fox News informuje, że kobieta nie była wcześniej karana, ale między czerwcem i wrześniem z ich domu złożono aż pięć doniesień o przemocy domowej. W czterech przypadkach agresorem był Sidney, który miał ją bić, popychać i dusić. W piątym przypadku, 29 sierpnia, Golden dźgnęła go nożem w szyję, ale mężczyzna ostatecznie nie zdecydował się na złożenie zeznań.

Źródło: Stefczyk.info na podst. Fox News Autor: WM
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij