Kraj

Dramatyczny finał imprezy. Zawalił się balkon, na którym stali ludzie

Dramatyczne sceny rozegrały się w mieszkaniu w Jeleniej Górze, gdzie miała obywać się impreza. Na drugim piętrze zerwał się balkon, kiedy przebywało na nim kilka osób.

We wtorek po godz. 21 doszło do niebezpiecznego zdarzenia w kamienicy przy ul. Wolności w Jeleniej Górze. Na drugim piętrze zerwał się balkon. W chwili zdarzenia znajdowali się na nim ludzie. Konstrukcja spadła na balkon znajdujący się poniżej. Na szczęście wówczas nikogo na nim nie było.

Jak podaje portal „24jgora.pl” na balkonie znajdowały się trzy osoby. Jeden z uczestników wypadku powiedział w rozmowie z „TVN24”, że przed zdarzeniem w mieszkaniu trwała impreza. Mężczyzna opowiedział, że „w pewnym momencie balkon załamał się i spadł piętro niżej. „Trzy osoby spadły na balkon niżej, dwie na parter” – dodał.

Dwie osoby odniosły poważne obrażenia i wymagały hospitalizacji.

Portal „24jgora.pl” zauważa, że budynek, w którym doszło do wypadku to „względnie stara kamienica”. Dodano, ze strażacy, którzy zabezpieczali miejsce zdarzenia zdemontowali z balkonu metalową balustradę.

Źródło: stefczyk.info/na podst.RadioZet Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij