Kraj

Bójka nastolatków w Halloween. 14-latek kilkukrotnie dźgnięty nożem

W Krobi (woj. Wielkopolskie) w Halloweenowy wieczór doszło do bójki dwóch grup młodzieży. W wyniku tego zdarzenia 14-latek został kilkukrotnie raniony nożem. Trafił do szpitala w Poznaniu, a jego stan od początku określano jako ciężki.

W poniedziałek na jednej z prywatnych posesji w Krobi doszło do bijatyki. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że brały w niej udział dwie grupy: 14 i 15-latków. Jeden z nastolatków miał przy użyciu noża ranić innego uczestnika bójki.

„Na miejscu zastaliśmy przytomną osobę, zaopatrzoną już przez strażaków z OSP w Krobi, którzy udzielili pierwszej pomocy przed przybyciem zespołu ratownictwa medycznego” — powiedział asp. szt. Sebastian Kasperkowiak z gostyńskiej Państwowej Straży Pożarnej, którego cytuje portal „gostynska.pl”.

Serwis „gostyn24.pl” poinformował, że poszkodowany mógł otrzymać nawet siedem ciosów nożem.

Służby medyczne zdecydowały o przetransportowaniu nastolatka w ciężkim stanie do szpitala w Poznaniu. W poniedziałek wieczorem jego stan został określony jako stabilny.

Szczegóły zdarzenia ustalają śledczy, którzy przesłuchują świadków. Przeprowadzono także oględziny w miejscu tragedii.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Fakt Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij