Kraj

Ostra wymiana zdań posła Lewicy z Jakubiakiem. „Tusk draniu, będziesz odpowiadał”

Wtorkowy incydent w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej stał się przedmiotem dyskusji internetowej miedzy posłem Lewicy Tomaszem Trelą, a byłym parlamentarzystą Markiem Jakubiakiem. Politycy wdali się w ostrą wymianę zdań.

We wtorek doszło do incydentu w siedzibie PiS na Nowogrodzkiej w Warszawie. Agresywny mężczyzna próbował wedrzeć się do środka i krzyczał, że chce spotkać się z prezesem partii Jarosławem Kaczyńskim. Groził także śmiercią ochroniarzowi, z którym następnie wdał się w szarpaninę. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Zdarzenie w siedzibie PiS wywołało dyskusję na Twitterze, której stronami byli poseł Lewicy Tomasz Trela i były parlamentarzysta Marek Jakubiak. Między mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań.

Niedługo po tym jak portal tvp.info opublikował nagranie z zajścia w siedzibie PiS, Jakubiak zamieścił w sieci wpis o treści: „Donald Tusk, Ty draniu. Będziesz odpowiadał za szczucie Polaków na siebie”.

„Ile trzody Tuskowej wyszło na wypas, niesamowite a Wilki czatują!” – dopisał.

Na jego wpis zareagował Trela. „Ile Pan musi wisieć na klamce prezesa, ile pan tygodni musi się podlizywać, ile dni na wycieraczce siedzieć, żeby pana wzięli na listy wyborcze? Tylko wprost, bez ściemniania?” – zapytał poseł Lewicy.

Były kandydat na prezydenta RP w odpowiedzi stwierdził, że Trela ma doświadczenie „z klamki” Włodzimierza Czarzastego. „Cieniasie wysil się trochę” – dodał.

„Panie cienias, moje doświadczenie, to 23 lata w jednej partii, a pan? Turysta polityczny?” – napisał z kolei polityk Lewicy.

„Chodzi o to, że meduza bez mózgu żyje 250 mln lat więc środowisko jest ważne, ale nie aż tak” – odpowiedział Jakubiak.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Twitter Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij