Sport

Krzysztof Hołowczyc miał wypadek. Jego samochód dachował

„Kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc miał wypadek, jego auto dachowało” – poinformowało Radio ZET. Do zdarzenia miało dojść w ubiegłą niedzielę w województwie zachodniopomorskim nieopodal miejscowości Oleszna. 

Według ustaleń służb ratunkowych kierowcy nic się nie stało, auto jednak nie nadawało się do dalszej jazdy. Wcześniej “Hołek” brał udział w odbywającym się w okolicy rajdzie Baja 22.

– W zdarzeniu uczestniczył jedynie kierowca, zdarzenie nie stanowiło zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego. Zastosowano więc artykuł 41 Kodeksu Wykroczeń, który mówi o środkach oddziaływania wychowawczego. Kierowca został pouczony – powiedział w rozmowie z Radiem ZET kapitan Tomasz Zygmunt z Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Szczecinie.

Jako pierwszy o zdarzeniu poinformował dziennikarz Radia Zet Mariusz Gierszewski. Na swoim profilu na Twitterze udostępnił on także zdjęcie pojazdu, którym kierował Hołowczyc.

 

Policja niezmiennie przypomina wszystkim kierowcom, by na drodze zachowywali się odpowiedzialnie.

Źródło: Autor:
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij