Świat

Niedługo miała urodzić dziecko, a znaleziono ją pod gruzami w objęciach męża. Bestialstwo orków Putina

Rosyjska armia ostrzelała w poniedziałek Kijów. Celem ataku były budynki cywilne, a w jednym z nich znajdowało się małżeństwo, które spodziewało się dziecka. Ciało Wiktorii, która była w szóstym miesiącu ciąży, znaleziono pod gruzami. Kobieta leżała w objęciach męża.

W przeprowadzonym w poniedziałek ostrzale Kijowa zginęły trzy osoby, o czym poinformował mer stolicy Witalij Kliczko. Wśród nich była 59-letnia kobieta. Oprócz niej, w rosyjskim ataku przeprowadzonym za pomocą dronów kamikadze zginęło młode małżeństwo. Za trzy miesiące na świat miało przyjść ich dziecko. Według relacji kobietę znaleziono pod gruzami, leżącą w objęciach męża.

Tragicznie zmarłą Wiktorię i jej męża pożegnała na Twitterze prawniczka i prezes Centrum Wolności Obywatelskich, Ołeksandra Matwijczuk.

„To jest Wiktoria. Dziś zmarłą w Kijowie. Jej koledzy piszą, że jej ciało znaleziono w objęciach ukochanego męża Bohdana, ich kot był z nimi w budynku zaatakowanym rosyjskim dronem. Była w ciąży. Oczekiwali dziecka” – napisała prezes organizacji nagrodzonej tegoroczną Pokojową Nagrodą Nobla.

Źródło: stefczyk.info/na podst.Twitter Autor: MS
Fot. PAP/Twitter

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij