Kraj

Bestialski mord przy pomocy żrącego kwasu. Prokurator, który zajmował się sprawą przyjął milionową łapówkę?

Bestialski mord przy pomocy żrącego kwasu, zarzuty o przyjęcie przez prokuratora prowadzącego śledztwo milionowej łapówki oraz bulwersujące postanowienia sądu, czyli kulisy skandalu na styku przestępczości i wymiaru sprawiedliwości.

Kim są osoby, które dokonały brutalnego zamachu? W jaki sposób jeden z podejrzanych wyszedł na wolność i jaką rolę mogła w tym odegrać jego partnerka znana z programów telewizyjnych emitowanych w stacji należącej do Grupy TVN? Jakie zarzuty usłyszała celebrytka? O czym przez telefon rozmawiała z prokuratorem prowadzącym śledztwo w sprawie zabójstwa? Dlaczego prokurator – choć został odsunięty od sprawy – mimo licznych zgromadzonych dowodów pozostaje bezkarny?

Jakie inne orzeczenia ma na koncie sędzia, która doprowadziła do umorzenia sprawy prokuratora? „Magazyn śledczy Anity Gargas” w czwartek o 22:35 w TVP1.

 

Źródło: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas Autor: TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas
Fot. TVP/ Magazyn Śledczy Anity Gargas

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij