Świat

Ojciec podpalił swoją córkę. Trwa walka o życie 4-latki

4-latka została oblana naftą i podpalona przez ojca, który próbował wcześniej zaatakować swoją partnerkę. Dziecko trafiło do szpitala, a jego stan jest określany jako krytyczny. Dziewczynka ma poparzone 80 proc. powierzchni ciała.

O sprawie informuje „The Times of India”. W stanie Jharkhand we wschodnich Indiach doszło do awantury domowej. Będący pod wpływem alkoholu 35-latek pokłócił się ze swoją żoną. Według dziennika powodem sprzeczki były podejrzenia mężczyzny, że jest zdradzany przez żonę.

W pewnym momencie 35-latek wziął nóż, którym próbował zabić swoją żonę. Kobieta zdołała uciec, przed agresywnym partnerem, a ten wyładował złość na 4-letniej córce. Mężczyzna oblał dziecko naftą, a następnie podpalił je.

Palącą się żywcem dziewczynkę uratowali sąsiedzi, którzy usłyszeli jej krzyk. Ugasili ogień, a poszkodowaną przetransportowano do szpitala.

4-latka ma poparzone 80 proc. powierzchni ciała i przebywa na oddziale intensywnej terapii. Jej stan lekarze określają jako krytyczny.

Miejscowa policja aresztowała 35-latka i prowadzi śledztwo w sprawie tego zajścia.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot. pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij