Rozrywka

Przerażające sceny na koncercie w Lipsku. Neonazistowskie gesty i okrzyki “Sieg Heil!” podczas koncertu

– Niepokojące sceny podczas występu Melanie Mueller. Gdy piosenkarka próbowała zachwycić publiczność w namiocie imprezowym, mężczyźni nagle wyciągnęli w górę prawe ręce, krzycząc “Sieg Heil” – w tak oryginalny i nietypowy sposób niemiecki “Bild” opisał skandal, do jakiego doszło w czasie koncertu w Lipsku. Podczas występów popularnej w Niemczech artystki, fani piosenkarki wznosili neonazistowskie okrzyki i wykonywali charakterystyczny dla troglodytów ruch ręką. Według niemieckiej gazety Mueller przerwała swój występ.

W mediach społecznościowych krąży nagranie z występu, który według “Bilda” odbył się 17 września w Lipsku. Krótki film dostępny jest m. in. w serwisie YouTube: https://www.youtube.com/shorts/opVEh573XFE

Po tym, kiedy zdarzeniami zainteresowały się niemieckie media, artystka odniosła się do sprawy w mediach społecznościowych.

– Po tym, jak podczas mojej piosenki pojawiło się więcej tego typu okrzyków, natychmiast przerwałam występ – poinformowała na Instagramie.

– Od razu podkreśliłam, że należy powstrzymać się od takich uwag – skomentowała swój występ artystka.

Piosenkarka zapewniła, że nie ma nic wspólnego z “nazistami i prawicowymi radykałami” a jej publicznością nie są “naziści”. Oczywiście, bo przecież wszyscy w całej Europie wiedzą, że ci prawdziwi naziści nie mieszkają w Niemczech, tylko w Polsce i na Ukrainie, prawda?

Źródło: Bild/PAP Autor: red
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Kobieta straciła nogi po ataku pitbullów

0 0

Udawała nastolatkę, by molestować dzieci

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij