Rozrywka

“Nie wiem czy należy jej życzyć wygranej”. Zapendowska skomentowała występ Sary James

Sara James po raz kolejny podbiła serca widzów i publiczności programu America’s Got Talent. Jej występ skomentowała słynna trener głosu Elżbieta Zapendowska.

W finale programu James wykonała piosenkę „Running up that Hill”. To przebój Kate Bush z lat osiemdziesiątych, który ostatnio ponownie zdobył wielką popularność dzięki serialowi Stranger Things. Internauci byli zgodni, że jej wykonanie było fenomenalne, a ona sama ma ogromne szanse na zwycięstwo w programie.

Wirtualna Polska spytała Zapendowską o jej ocenę tego występu. Słynna trener głosu stwierdziła, że ten występ był „fantastyczny”. Jej zdaniem technicznie był nieco słabszy niż jej występ w półfinale, ale jej zdaniem winne były większe nerwy przed finałowym występem. „Ona sobie zdaje z tego sprawę, że ważą się jej losy” – podkreśliła dodając, że James jest wybitnie utalentowana. Pochwaliła ją również za to, że znowu wybrała bardzo trudny utwór i to, w jaki sposób potrafi grać na emocjach.

Zappendowska stwierdziła jednak, że nie wie, czy chciałaby, aby James zwyciężyła w tym programie. „Nie wiem czy należy jej życzyć wygranej w programie, bo wygrana nie zawsze jest wygraną w przyszłości. Mam nadzieję jednak, że jest na tyle mądra, że sobie z tym wszystkim poradzi, niezależnie czy wygra, czy jednak nie” – stwierdziła – „Ona musi mieć dobrą opiekę psychologiczną i muzyczną. Teraz zależy też, jakie utwory dostanie czy wynajdą jej menadżerowie. To są wszystko skomplikowane sprawy”.

Wyniki finałowego głosowania poznamy jeszcze dzisiaj w nocy.

Źródło: Stefczyk.info na podst. WP Autor: WM
Fot. Screen z Twittera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij