Kraj

Makabryczne odkrycie na łące. Strażacy, którzy zabezpieczali lądowisko dla śmigłowca LPR znaleźli zwłoki

Strażacy zostali wezwani do starszego mężczyzny w Chotomowie, który potrzebował pomocy. Okazało się, że z braku karetki na miejsce musi przelecieć śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Podczas zabezpieczania lądowiska, na łące znaleziono zwłoki 25-letniego mężczyzny.

Zgłoszenie o starszym mężczyźnie, który najprawdopodobniej się zadławił dostaliśmy w sobotę po godzinie 18. Na miejscu okazało się, że nie ma wolnej karetki więc wezwano śmigłowiec LPR” – powiedział PAP oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Legionowie mł. bryg. Łukasz Szulborski.

“Na łączce na której miał lądować śmigłowiec kręcące się tam osoby znalazły ciało mężczyzny. Natychmiast powiadomiły o tym naszych ratowników, którzy pobiegli na miejsce. Okazało się, ze ciało leżało tam już jakiś czas. Miało plamy opadowe” – przekazał strażak.

Na miejscu pracowali śledczy pod nadzorem prokuratora. “Przy ulicy Partyzantów znaleziono ciało 35-letniego mężczyzny. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich” – powiedział PAP Bartłomiej Śniadała z Komendy Stołecznej Policji.

Mężczyzna do którego przyleciał helikopter LPR poczuł się lepiej i ostatecznie nie było konieczności jego transportu.

Źródło: PAP Autor: Marta Stańczyk
Fot.

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij