Świat

Nauczyciel zaglądał uczennicom pod spódnice. Robił im zdjęcia ukrytym aparatem

Nauczyciel z Wielkiej Brytanii został skazany na rok więzienia, po tym jak zaglądał pod spódnice swoim uczennicom i kobietom zatrudnionym w dwóch szkołach. Mężczyzna robił im także zdjęcia aparatem, który ukrył w długopisie.

W 2019 roku 31-latek był nauczycielem w Thomas Clarkson Academy w Wisbech we wschodniej Anglii oraz Hills Road Sixth Form College w Cambridge. To właśnie w tych placówkach, wykorzystując ukryty aparat robił zdjęcia dzieciom i kobietom.

W lutym, gdy śledczy powiązali jego adres IP ze znajdującymi się w sieci zdjęciami, przeszukano jego dom w hrabstwie Cambridgeshire. Jak podaje „Daily Mail” policja skonfiskowała znalezione na miejscu urządzenia, w tym telefony komórkowe, laptopy, pamięci USB oraz tablety.

Po przeanalizowaniu znalezionych dowodów, funkcjonariusze ujawnili 45 zdjęć zrobionych „spod spódnic”. Fotografie wykonano od kwietnia do września 2019 roku, czyli w okresie, gdy nauczyciel pracował we wspomnianych szkołach. Śledczy znaleźli również długopis, którego 31-latek używał do robienia potajemnych zdjęć. Ponadto na skonfiskowanych urządzeniach znajdowało się prawie 53 tys. zdjęć lub filmów przedstawiających dzieci.

Oprócz tego, mężczyzna ukrył w zegarze kamerę, aby nagrać rozbierającą się kobietę w swoim domu.

Nauczyciel przyznał się do trzech przypadków robienia nieprzyzwoitych zdjęć dzieciom oraz trzech przypadków podglądania i dwóch rejestrowania obrazu pod ubraniem.

We wtorek sąd skazał go na rok więzienia.

Źródło: stefczyk.info/na podst.polsatnews Autor: MS
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij