Kraj

Nitras żali się na Twitterze. Posłowi Platformy obniżono pensję

Poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras umieścił wpis na Twitterze w którym twierdzi, iż politycy PiS obniżyli mu pensję. Do wpisu załączył zdjęcie przelewu bankowego jako dowód na “bezprawie PiS”.

-Ponownie obniżyli mi pensję. Twierdzenie, że to decyzja prezydium Sejmu, jest manipulacją ze strony Marka Kuchcińskiego. Za karą głosują tylko 3 osoby. Kuchciński, Mazurek, Terlecki. Przy wyniku 3:3 pan Kuchciński stwierdza, że jego głos w tej sytuacji przesądza. Bezprawie typowe dla PiS – napisał rozżalony poseł.

Szczeciński polityk w ostatnich miesiącach zasłynął z dwóch skandali. Pod koniec listopada ubiegłego roku Nitras miał uderzyć oraz wulgarnie znieważyć posłankę PiS Iwonę Arent, która w związku z jego zachowaniem złożyła zawiadomienie do prokuratury. W tym samym czasie ze strony Fundacji Pro- Prawo do życia przyszło oświadczenie, w którym członkowie stowarzyszenia poinformowali o karygodnym zachowaniu posła, mającego ubliżać oraz obrażać działaczy pro-life.

Poseł w przeszłości został ukarany podobnym środkiem w postaci odebrania mu części uposażenia poselskiego. W czerwcu ubiegłego roku Sławomir Nitras na trzy miesiące utracił część zarobku, co miało stanowić sankcję za uporczywe przerywanie obrad z jego strony. Poseł żalił się wówczas, że jest “nękany ze strony polityków PiS”.

Źródło: niezależna.pl Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij