Publicystyka

Totalny pokaz ignorancji. Działaczowi PO żałoba po Janie Olszewskim przeszkadza… w spędzeniu Walentynek

Kielecki samorządowiec z ramienia Platformy Obywatelskiej nie może się pogodzić z terminem żałoby narodowej. Zdaniem Krzysztofa Sławińskiego żałoba po śmierci Jana Olszewskiego przeszkodzi mu… podczas walentynek. Działacz świętokrzyskiego PO wywołał prawdziwą burzę na Twitterze.

Żałoba narodowa po byłym premierze ma się rozpocząć w po północy z czwartku 14 lutego na piątek 15 lutego i zakończyć w przyszłą sobotę ok. godziny 19. Tymczasem z niewiadomych przyczyn termin ten przeszkadza samorządowcowi Platformy Obywatelskiej w województwie świętokrzyskim w obchodzenia święta walentynek. W swoim wpisie, uznany przez większość internautów za skandaliczny, postanowił uderzyć nie tylko w fakt ustanowienia żałoby, ale także w partię PiS.

Użytkownicy Twittera szybko wytknęli samorządowcowi, że popełnił gafę, gdyż przede wszystkim żałoba nie będzie pokrywała się zasadniczo z terminem walentynek. Poza tym żałoba nie przeszkadzałaby w żaden sposób spędzenia tego dnia z ukochaną osobą. Działacz PO został zapytany także oto, czy przeszkadzałaby mu podobna w terminie sytuacja, tyle że związana z osobą Pawła Adamowicza.

Przy okazji samorządowiec obraził jedną z komentujących całą sprawę.

Źródło: Twitter/ niezależna Autor: JD
Fot. Pixabay

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij