Rozrywka

Piękna deklaracja Roksany Węgiel. Młoda wokalistka na temat swojej wiary

Roksana Węgiel to wschodząca gwiazda polskiej sceny muzycznej. 14- letnia dziewczyna wygrała dziecięcą Eurowizję, a także wystąpiła podczas “Sylwestra Gwiazd” TVP  w Zakopanym. Pomimo kariery nabierającej coraz większego rozpędu, wokalistka nie zapomniała o ważnej w jej życiu wartości. Wierze.

Zwycięstwo w konkursie “The Voice Kids” emitowanym przez TVP 2, wygrany konkurs dziecięcej Eurowizji, występ na “Sylwestrze Marzeń” TVP – to największe osiągnięcia 14-letniej Roksany Węgiel, która już teraz podbija polski rynek muzyczny. Nie dziwi więc, że młoda wokalistka jest “rozchwytywana” z każdej strony. Jednak pomimo błyskawicznej kariery dziewczyna nie zapomniała o ważnych w jej życiu wartościach.

Kilka dni temu Roksana wraz z mamą odwiedziły Jasną Jak sama podkreśliła, cieszyła się że mogła ponownie wrócić do tego miejsca.

Wiara jest dla mnie bardzo ważna i doświadczam Bożej opieki – mówiła piosenkarka

Źródło: wMeritum/ Twitter Autor: JD
Fot. Twitter

Polecane artykuły

0 0

Sejm wybrał Donalda Tuska na premiera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij