Publicystyka

Grabiec sprowokował Ziemkiewicza. Mocna odpowiedź publicysty na wpis rzecznika PO

Rafał Ziemkiewicz w ostrych słowach odpowiedział rzecznikowi Platformy Obywatelskiej, Janowi Grabcowi. Jest to reakcja znanego publicysty na wcześniejszy atak polityka skierowany w stronę Krzysztofa Ziemca.

Rzecznik opozycyjnej partii w swoim tweecie odniósł się do wywiadu dla portalu Wirtualne Media, którego udzielił dziennikarz TVP. Ziemiec odnosił się w rozszerzającego się zjawiska tzw. hejtu, którego stał się ofiarą. “Wypowiadam się w imieniu wszystkich, których dotknął hejt” – powiedział dziennikarz. Te słowa nie przypadły do gustu Grabcowi, który postanowił dorzucić swój komentarz w tej sprawie.

-Biorąc pod uwagę miejsce Pana pracy, powinien się Pan wypowiadać raczej w imieniu hejterów Panie redaktorze – napisał poseł

Jego tweetem zainteresował się prawicowy publicysta Rafał Ziemkiewicz, który w mocnych słowach odpowiedział rzecznikowi Platformy Obywatelskiej. “A Pan, biorąc pod uwagę czyim jest rzecznikiem, wypowiada się tylko w imieniu złodziei?”- czytamy we wpisie dziennikarza “Do Rzeczy”.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij