Kraj

Ostry wpis Pawłowicz. Mocna odpowiedź posłanki na słowa Donalda Tuska

Poniedziałkowi wpis Donalda Tuska na Twitterze wzbudził spory odzew w mediach oraz portalach społecznościowych. Były premier otrzymał sporo odpowiedzi na swoje wezwanie do dalszych protestów na kilka dni po ataku na Magdalenę Ogórek. Do słów szefa RE odniosła się także Krystyna Pawłowicz.

Kilka dni po ataku na Magdalenę Ogórek Donald Tusk na swoim koncie na Twitterze opublikował zaskakujący wpis, w którym zachęcał do dalszych protestów wobec “kłamstwa finansowane z pieniędzy publicznych”. Wielu uznało, że były premier usprawiedliwił tym samym sobotnie zajścia pod siedzibą TVP.

Jego słowa skomentowała również posłanka Krystyna Pawłowicz w osobnym wpisie. “Panie TUSK i reszta pełzających puczystów wewnątrz i na zewnątrz,nieszanujący wyników demokratycznych wyborów w PL,ten wasz kolejny atak na Polskę,tym razem na obieg wolnej informacji i media TEŻ PRZETRZYMAMY Nawet Rosja mówi,że Prezesowi i PIS nie dacie rady” – napisała posłanka.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij