Kraj

To on zdewastował pomnik św. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim. Był kandydatem Koalicji Obywatelskiej

Wandal, który sponiewierał pomnik św. Jana Pawła II w Starogardzie Gdańskim, został zatrzymany przez policję. Jak się okazuje, odpowiedzialnym za całym zdarzenie był Dariusz Cz., niedoszły kandydat Koalicji Obywatelskiej do rady miasta Starogardu Gdańskiego.

– Następny miłośnik demokracji, tolerancji i globalnej lewackiej demokracji w akcji – pisze jeden z użytkowników Twittera.

Dariusz Cz. był kandydatem Koalicji Obywatelskiej na radnego w ratuszu Starogardu Gdańskiego podczas jesiennych wyborów samorządowych. Ostatecznie mężczyzna nie kandydował z przyczyn formalnych.

Pomnik św. Jana Pawła II stojący przy kościele św. Mateusza w Starogardzie Gdańskim został oblany czerwoną farbą w środę 9 stycznia bieżącego roku. Monument udało się oczyścić i przywrócić do normalnego stanu dzięki zaangażowaniu kibiców lokalnego zespołu KP Starogard Gdański.

Źródło: NCzas/ Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij