Publicystyka

Leszek Miller nie szczędzi uszczypliwości wobec komisji ds. Amber Gold. Zobacz mocny wpis byłego premiera

Jedna z użytkowniczek Twittera skomentowała przesłuchanie Donalda Tuska przez komisję ds. Amber Gold, sugerując przewodniczącemu RE, aby zachował się jak Leszek Miller przed lat. Na jej tweet odpowiedział sam były premier z ramienia SLD.

– Oglądając dzielniejszą komisję Amber Gold brakuje mi słów Leszka Millera do Ziobro “panie Ziobro jest pan Zerem”, które przylepiło się do niego niczym butapren. Tusk powinien powiedzieć Gośce “łże pani jak bura suka” – napisała jedna z użytkowniczek Twittera. Do wpisu dołączyła nawet nagranie z przesłuchania byłego premiera z ramienia SLD podczas komisji śledczej ds. afery Rywina.

Na jej tweet odpowiedział sam Leszek Miller. Zrobił to w dość uszczypliwy sposób.

– Bardzo przepraszam, ale proszę nie mieszać w to burej, ani żadnej innej suki, które z reguły są wierne i prawdomówne. – napisał polityk.

Do sprawy odniósł się red. Samuel Pereira, który stwierdził, że takie wpisy, jak Leszka Millera, są zbędne. Przypomniał nawet rozmowę Millera z Aleksandrem Kwaśniewskim na temat przygotowań Tuska do komisji ds. afery hazardowej.

-Panie Premierze, po co takie wpisy udostępniać? Ja sobie przypominam Waszą rozmowę z prezydentem Kwaśniewskim o tym jak PDT przyszykował się do komisji hazardowej. Jak siedli z Ostachowiczem, przeanalizowali komisję Rywina i przygotowali 5-punktowy plan działania. Pamięta Pan? – napisał.

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Polecane artykuły

0 0

Rosyjska ambasada grozi Szwecji

0 0

Policja aresztowała syna znanej prawicowej polityk

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij