Publicystyka

To wideo z Kacprem Płażyńskim podbija sieć. Zobacz zabawne nagranie kandydata na prezydenta Gdańska

Kandydujący na urząd prezydenta Gdańska Kacper Płażyński opublikował na swoim koncie Twitterowym któtki, zabawny filmik, który powoli podbija polskie media społecznościowe i już zdążył rozbawić wielu internautów.

Druga tura wyborów w Gdańsku, pomiędzy dotychczasowym włodarzem miasta Pawłem Adamowiczem oraz kandydatem Zjednoczonej Prawicy Kacprem Płażyńskim, zbliża się wielkimi krokami.  Choć zapewne w sztabach wyborczych obydwóch polityków dochodzi do burzy mózgów mającej na celu wymyślenie jak najlepszej strategii przed wyborczą “dogrywką”, nie oznacza to, iż panuje tam atmosfera pełna zdenerwowania i nerwówki. Jak udowodnił Kacper Płażyński jest wręcz odwrotnie.

Kandydat Zjednoczonej Prawicy na swoim profilu na portalu Twitter opublikował krótki film, który zyskał sporą popularność wśród internautów. Na materiale widać samego polityka, który rozmawia ze stojącym na balkonie… kotem. Płażyński zachęcał zwierzaka, aby ten nie skakał.

-Życie jest zbyt piękne – mówi polityk

Źródło: Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij