Publicystyka

Tomczyk kolejny raz kompromituje Trzaskowskiego. Co tym razem nie wyszło podczas promocji kandydata Platformy?

Cezary Tomczyk na Twitterze opublikował krótki filmik z udziałem Rafała Trzaskowskiego podczas spaceru z mieszkańcami, podczas którego polityk zaczepił jednego z “przypadkowych” przechodniów. Jak jednak udowodniono, bohaterem nagrania nie był “zwykły Warszawiak”, a jeden z posłów Platformy.

Dziś kilkaset osób przyszło na spacer z Trzaskowskim po Bulwarach Wiślanych. Jest świetna energia, zapraszamy – napisał Tomczyk

Film miał przedstawiać rozmowę Rafała Trzaskowskiego z przypadkowym Warszawiakiem, by pokazać swój przyjacielski stosunek do mieszkańców stolicy. I rzeczywiście, przyjaźń i dobre relacje na nagraniu są, lecz nie ma się co dziwić – obydwaj panowie świetnie się znają z partii politycznej. Ów przypadkowy przechodzień okazuje się być Piotrem Cieślińskim, posłem Platformy Obywatelskiej.

To nie pierwsza tego typu wpadka kandydata KO na prezydenta Warszawy. Kilka miesięcy temu poseł zasłynął z filmiku, na którym przyklejał taśmą drzwi jednej z mieszkanek Warszawy. Jak później wykazano kobieta sprawuje funkcję skarbnika w Obywatelach RP oraz jest dobrą znajomą znanej prowokatorki ze spotkań z Patrykiem Jakim, Magdaleną Klim, przez niektórych nazywaną “Rudą z KOD”.

Źródło: za Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij