Kraj

Mocny wpis Pawłowicz po skandalu w Legionowie “Czy ja mam tam iść i zrobić z damskimi bokserami z PO porządek?”

Burza po seksistowskim skandalu z udziałem prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego stała się jednym z głośniejszych tematów wśród użytkowników mediów społecznościowych. Choć polityk zrezygnował z funkcji członka Platformy Obywatelskiej, część osób, w tym Beata Mazurek, domagają się jeszcze dymisji Jana Grabca. Mocny komentarz dorzuciła także posłanka Krystyna Pawłowicz.

Usunięcie seksisty z PO to za mało.Chamstwo legitymizował uśmiechem,uściskiem dłoni rzecznik PO Grabiec.Żądam od Schetyny wyciągnięcia konsekwencji wobec Grabca i jego dymisji.Przyzwolenie i aprobata na kontynuowanie żenującego spektaklu w równym stopniu obciąża Grabca. – napisała rzecznik PiS na Twitterze. To odpowiedź na zachowanie Grabca, który pochwalił prezydenta Legionowa za “poczucie humoru”, sam wielokrotnie go wspierał, a po ogłoszeniu jego rezygnacji z członkostwa w PO próbował się publicznie od niego odciąć, zapewniając, iż Smogorzewski nigdy nie był kandydatem Koalicji Obywatelskiej.

Swoje zdanie wyraziła także posłanka Krystyna Pawłowicz za pośrednictwem portalu Twitter. Polityk odniosła się do znanej feministki Magdaleny Środy, której spytała się, dlaczego nie broni kobiet poniżonych przez Smogorzewskiego oraz Grabca. Spytała też, czy sama ma zrobić porządek z “damskimi bokserami”.

Źródło: za Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij