Kraj

“Teraz lepiej rozumiem Jarosława Kaczyńskiego”. Szczere wyznanie Leszka Millera po rodzinnej tragedii

Ostatnie tygodnie dla Leszka Millera stały pod znakiem rodzinnej tragedii związanej ze śmiercią ukochanego syna. Były premier powoli oswaja się z myślą utraty bliskiej osoby i dzieli się swoimi przemyśleniami związanymi z całą sytuacją. 

Leszek Miller kilka dni temu był gościem programu “Gabinet Cieni” Adama Hoffmana, gdzie opowiadał o swoich postrzeganiu świata oraz cierpienia i tragedii innych osób i ich rodzin. Były premier z ramienia SLD wyznał redaktorowi, że teraz znacznie lepiej rozumie osobistą tragedię Jarosława Kaczyńskiego. Polityk wyjaśnił, że już podczas pogrzebu śp. Lecha Kaczyńskiego mówił, aby zaprzestano wszelkich protestów przeciwnych pochówku zmarłego prezydenta na Wawelu. Jak sam przyznał należy oddzielić walkę polityczną od spraw prywatnych.

-Oczywiście, teraz lepiej rozumiem tragedię i traumę Jarosława Kaczyńskiego – odparł były premier na pytanie dziennikarza

Źródło: NCzas/ za Twitter Autor: JD
Fot.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij