Kraj

Jarosław Kaczyński się nie oszczędza. Wiadomo, kiedy odbędzie się operacja prezesa PiS

Z dziennikarzami „SE” rozmawiał jeden z bliskich współpracowników prezesa PiS. Zgodnie z jego relacją Jarosław Kaczyński ma czuć się coraz lepiej. Przezwyciężył nawet infekcję bakteryjną w kolanie, jakiej nabawił się kilka miesięcy temu. Obecnie polityk przechodzi jeszcze stan rehabilitacji wykonując codziennie ćwiczenia. Rozmówca podziwiał aktywność lidera partii rządzącej, który zdecydował się na przejście operacji kolana dopiero w przyszłym roku.
Jarosław Kaczyński kilka miesięcy temu trafił do warszawskiego szpitalu w wyniku nabawienia się choroby zwyrodnieniowej stawów. Placówkę medyczną opuścił w czerwcu, ale praktycznie od samego początku jest mocno zaangażowany w działalność premiera Morawieckiego.
– Prezes się nie oszczędza. Wie, że nadchodzące wybory są bardzo ważne. Został niecały miesiąc i Jarosław Kaczyński będzie jeszcze w wielu miejscach Polski  – podsumował rozmówca „Super Expressu”
JD/ Super Express

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij