Kraj

Przedwyborczy tweetup w Gdańsku. Kacper Płażyński obiecuje dobrą zmianę

Czym jest „tweetup”? To impreza organizacyjna, którą jest okazją do spotkania osób znających się głównie z Twittera. Osoby aktywne w mediach społecznościowych, dziennikarze, a także przedstawiciele polityki, którzy znają się tylko „z internetu” dzięki tego typu inicjatywom mogą spotkać się i porozmawiać na żywo. 

To właśnie okazja do spotkania z liderami opinii sprawia, że “tweetupy” są chętnie wykorzystywane przez polityków. Podobnie było w Gdańsku, gdzie na spotkaniu zorganizowanym przez Kacpra Płażyńskiego nie zabrakło ważnych przedstawicieli mediów i świata polityki. 

 Cieszę się, że kampania w 2015 roku prezydenta Andrzeja Dudy wprowadziła nową jakość do polskiej polityki i do prowadzenia kampanii. Liderami opinii są także od paru lat osoby, które komentują życie publiczne w internecie. Dlatego takie spotkania są ważne mówił Kacper Płażyński witając zgromadzonych gości.

Większość z nich nie ukrywała, że liczy na zmianę gospodarza w grodzie nad Motławą. 

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij