Kraj

„Moja wypowiedź była zbyt ostra”. Krystyna Pawłowicz przeprosiła dziennikarkę za swoje słowa

przeprosiła dziennikarkę za swoje słowa Krystyna Pawłowicz za pośrednictwem Twittera przeprosiła dziennikarkę Radia Nadzieja Annę Skiepko za swoje słowa.
Sprawa odnosi się do rezygnacji ze stanowiska pełnomocnik ds. 100-lecia odzyskania niepodległości przy wojewodzie śląskim Dominiki Arendt-Wittchen. Kobieta podczas obchodów Dni Weterana na Placu Piłsudskiego w Warszawie spoliczkowała jedną z demonstrantek, słynną „Rudą z KOD” znaną z ataków m.in. na sztab Patryka Jakiego. Wideo z całego zajścia bardzo szybko rozprzestrzeniło się po mediach społecznościowych. 
O ustąpieniu ze stanowiska poinformował na Twitterze wojewoda śląski. Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz wystosowała apel o nie przyjmowanie tej rezygnacji.
Każdy, Pan pewnie także,ma chwile,gdy pozostaje już tylko taka – w zasadzie symboliczna – forma niezgody na prostactwo, bezczelność, ciągłą agresję i obrażanie wartości dla kogoś najważniejszych. I ta bierność innych -skomentowała tweeta wojewody.

Posłanka otrzymała odpowiedź od Anny Skiepko, dziennikarki Radia Nadzieja, która spytała się „co jeśli, ktoś uderzyłby posłankę, bo uzna to za symboliczną formę niezgody?”. Prof. Pawłowicz rozwścieczyła wypowiedź pani Skiepko.
Obrzucono mnie plastykowymi butelkami w czasie waszego ciamajdanu ,ogłuszano kilkoma wuwuzelami jednocześnie tuż przy uszach, lżono wielokrotnie. Gdzie byłaś babo,gdy atakowano Marszałka seniora Morawieckiego. Zamilcz bezczelna. Wrażliwa się znalazła, córcia rudej.

Posłanka jednak przeprosiła dziennikarkę za swoje słowa, przyznając się, że przesadziła, a jej wypowiedź była „zbyt ostra”.
Właśnie wstałam, przeczytałam swoją wczorajszą odpowiedź na zaczepkę pani Anny Skiepko pod moim apelem do wojewody w sprawie pani,która spoliczkowała rudą. Fakt,moja odpowiedź na pytanie pani Skiepko była zbyt ostra. Panią Anna Skiepko za to przepraszam– napisała w poniedziałek rano Krystyna Pawłowicz.

JD/ za Twitter

fot. Twitter.com

Polecane artykuły

0 0

Sejm wybrał Donalda Tuska na premiera

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij