Kraj

Śmierć bliskiej osoby przyczyną przedłużenia urlopu przez Jarosława Kaczyńskiego

Jarosław Kaczyński jest i będzie prezesem PiS, liderem Zjednoczonej Prawicy. – mówił wicemarszałek Senatu – Natomiast Mateusz Morawiecki jest prezesem rady ministrów, więc siłą rzeczy w każdej kampanii będzie jedną z głównych, jeżeli nie główną twarzą. Również w wyborach samorządowych – ocenił rolę premiera w nadchodzących wyborach polityk.
Prowadzący program redaktor odniósł się do prezesa Kaczyńskiego w związku z jego przedłużającym się urlopem. Padło pytanie o jego stan zdrowia, który kilka miesięcy temu się pogorszył i pomimo przejście rehabilitacji wciąż pojawiają się doniesienia o ciężkim stanie zdrowia polityka.
Prezes przedłużył urlop z powodów osobistych. Zmarła jego wieloletnia przyjaciółka prof. Dzielska. Bardzo chciał wziąć udział w uroczystościach pogrzebowych i właśnie to 2 tygodnie temu zmieniło jego plany urlopowe– tłumaczył Bielan – Jakoś w połowie tygodnia powinien być w pracy.
Polityk PiS zdementował informacje dotyczące innych problemów zdrowotnych Jarosława Kaczyńskiego poza stanem jego kolana. Wicemarszałek senatu uznał to za „podłe plotki opozycji”. 
To są już ciosy poniżej pasa – ocenił
JD/ wp.pl

Polecane artykuły

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij