Kraj

Skandal! Pomnik Lecha Kaczyńskiego „ubrany” w koszulkę Obywateli RP

„Ubranie” monumentu Lecha i Marii Kaczyńskich został zauważone przez poranny patrol funkcjonariuszy. Policjanci natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz pobliski monitoring, który może pomóc w ustaleniu sprawców tego incydentu. 
Pomysł ubrania Lecha Kaczyńskiego został pochwalony przez jednego z członków Obywateli RP, Pawła Kasprzaka, który w wywiadzie dla Polsat News, iż pomysł jest udany i może uzmysłowić politykom partii rządzącej, że były prezydent nie poparłby obecnych zmian w polskim ustawodawstwie. 
Prezydent Lech Kaczyński był praworządny. PIS-owcom należy przypominać, że był konstytucyjnym demokratą – mówił dziennikarzom stacji

To nie pierwszy incydent związany z „ubiorem” pomnika Lecha Kaczyńskiego. Tydzień temu szczecińska policja odnalazła monument byłego prezydenta RP ubrany w koszulkę z napisem „Konstytucja Jędrek”. Funkcjonariusze zachodnio-pomorskiego miasta wciąż ustalają sprawcę całego zdarzenia. 
JD/ PolsatNews

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij